SKOLLEDNING

Christer Vestergren

Rektor
christer.vestergren@botkyrka.se
070-886 16 11

 

Rosemarie Krishnaswamy Kassman

Bitr. rektor
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se
072-452 56 39

 

John Pettersson

Programansvarig för Bygg och anläggning
john.pettersson@botkyrka.se
072-229 38 50

Sara Dahlqvist

Programansvarig för Barn och fritid
sara.dahlqvist@botkyrka.se
070-182 53 71

 

Kaido Kross

Programansvarig för Yrkesintroduktion speed shop
kaido.kross@botkyrka.se
070-826 47 80

Ayse Balci

Intendent
ayse.balci@botkyrka.se
070-187 09 49



 

 

 

Skriv ut
Senast uppdaterad: 25 juni 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör