SKOLLEDNING

Christer Vestergren

Rektor
christer.vestergren@botkyrka.se
070-886 16 11


Rosemarie Krishnaswamy Kassman

Bitr. rektor
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se
072-452 56 39


Ayse Balci

Intendent
ayse.balci@botkyrka.se
070-187 09 49


John Pettersson

Programansvarig för Bygg och anläggning
john.pettersson@botkyrka.se
072-229 38 50

Sara Dahlqvist

Programansvarig för Barn och fritid
sara.dahlqvist@botkyrka.se
070-182 53 71


Anette Dahlqvist

Programansvarig för Språkintroduktion
anette.dahlqvist@botkyrka.se
070-189 63 34


Christin Hanstad Simonsson

Programansvarig för PIA18
christin.hanstad.simonsson@botkyrka.se
070-203 78 42


Kaido Kross

Programansvarig för Yrkesintroduktion speed shop
kaido.kross@botkyrka.se
070-826 47 80


Skriv ut
Senast uppdaterad: 11 februari 2019
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör