SKOLLEDNING

Christer Vestergren
Rektor
christer.vestergren@botkyrka.se
070-886 16 11


Rosemarie Krishnaswamy Kassman
Bitr. rektor
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se
072-452 56 39


Ayse Balci
Intendent
ayse.balci@botkyrka.se
070-187 09 49


John Pettersson
Programansvarig för Bygg och anläggning
john.pettersson@botkyrka.se
072-229 38 50


Sara Dahlqvist
Programansvarig för Barn- och fritidsprogrammet - Inriktning: Pedagogiskt arbete
sara.dahlqvist@botkyrka.se
070-182 53 71


Liv Lindman
Programansvarig för Barn- och fritidsprogrammet - Inriktning: Fritid och hälsa
liv.lindman@botkyrka.se
070-278 10 54


Anette Dahlqvist
Programansvarig för Språkintroduktion
anette.dahlqvist@botkyrka.se
070-189 63 34


Christin Hanstad Simonsson

Programansvarig för Individuellt alternativ - särskild behovsgrupp (PIA)
christin.hanstad.simonsson@botkyrka.se
070-203 78 42


Kaido Kross

Programansvarig för Yrkesintroduktion speed shop
kaido.kross@botkyrka.se
070-826 47 80

Skriv ut
Senast uppdaterad: 21 oktober 2019
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör