Skolledning

 

Kontaktbild saknas.

Christer Vestergren

Rektor
christer.vestergren@botkyrka.se
070-886 16 11

Kontaktbild saknas.

John Pettersson

Programansvarig för Bygg och anläggning
john.pettersson@botkyrka.se
072-229 38 50

Kontaktbild saknas.

Sara Dahlqvist

Programansvarig för Barn och fritid
sara.dahlqvist@botkyrka.se
070-182 53 71

Kontaktbild saknas.

Sophie Duke Hamberg

Arbetslagsledare och programansvarig för Språkintroduktionen
sophie.duke.hamberg@botkyrka.se
070-182 53 72

Kontaktbild saknas.

Kaido Kross

Programansvarig för Yrkesintroduktion speed shop
kaido.kross@botkyrka.se
070-826 47 80

Kontaktbild saknas.

Ayse Balci

Intendent
ayse.balci@botkyrka.se
070-187 09 49

Skriv ut
Senast uppdaterad: 10 januari 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör