Personal

Anna Dahlgren

Allmänna ämnen,
Mentor BFF18
anna.dahlgren@botkyrka.se

Anette Dahlqvist

Studie- och yrkesvägledare,
anette.dahlqvist@botkyrka.se

Amnuai Niljan

Skolmåltidsbiträde
amnuai.niljan@botkyrka.se

Aziz Izgin

Vaktmästare och IT-Samordnare
aziz.izgin@botkyrka.se

Christin Hanstad Simonsson

Specialpedagog,
Mentor PIA20
christin.hanstad.simonsson@botkyrka.se

Daniel Sandwall

Idrottslärare,
Mentor BFP18
daniel.sandwall@botkyrka.se

Emma Millerfelt

Lärare i övriga allmänna ämnen,
Mentor BFP18
emma-maria.millerfelt@botkyrka.se

Frida Lindqvist

Lärare på Barn-och fritidprogrammet,
Mentor BFP21
frida.lindqvist@botkyrka.se

Ida Söderquist

Skolsköterska och kurator
ida.soderquist@botkyrka.se

Jan Sundberg

Lärare i byggprogrammet med inriktning i golv,
Mentor BA20G
jan.sundberg@botkyrka.se

John Pettersson
Programansvarig Bygg och Anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
john.pettersson@botkyrka.se

Khalid Iham

Lärare i Matematik,
Mentor SPR20
khalid.iham1@botkyrka.se

Kristofer Måhl

Lärare i Engelska, samhällskunskap,
Mentor BFP19
kristofer.mahl@botkyrka.se

Liv Lindman

Programansvarig Barn och fritidsprogrammet,
Mentor BFF19
liv.lindman@botkyrka.se

Lucy Seven

Lärare i sv och so-ämnen på IM,
lucy.seven@botkyrka.se

Marie Sterling

Lärare i svenska, historia och religionskunskap,
Mentor BFP19
marie.sterling@botkyrka.se

Marika Bergengen

Lärare i svenska och engelska,
Mentor BFF19
marika.bergengren@botkyrka.se

Nadia Alami

Lärare på Barn-och fritidprogrammet,
Mentor BFP20
nadia.alami@botkyrka.se

Patrik Belina

Lärare i Matematik,
Mentor BFF20
patrik.belina@botkyrka.se

Rickard Söderberg

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
rickard.soderberg@botkyrka.se

Robin Behring

Lärarassistent på Speedshop
robin.behring@botkyrka.se

Rosemarie Kassman Krishnaswamy
Biträdande rektor,
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se

Samira Haddad

Skoladministratör
samira.haddad1@botkyrka.se

Ulf Persson

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
ulf.persson@botkyrka.se

Åsa Hedman

Tillförordnad rektor,
asa.hedman@botkyrka.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 24 september 2021
Sidan publicerad av: Botkyrka Redaktör 1