Personal

Ayse Balci

Skolintendent
ayse.balci@botkyrka.se

Anna Dahlgren

Allmänna ämnen,
Mentor BFF18
anna.dahlgren@botkyrka.se

Anette Dahlqvist

Programansvarig för språkintroduktion,
Mentor SPR19
anette.dahlqvist@botkyrka.se

Amnuai Niljan

Skolmåltidsbiträde
amnuai.niljan@botkyrka.se

Aziz Izgin

Vaktmästare och IT-Samordnare
aziz.izgin@botkyrka.se

Björn Johansson

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
björn.johansson@botkyrka.se

Christer Vestergren

Rektor
christer.vestergren@botkyrka.se

Christin Hanstad Simonsson

Specialpedagog,
Mentor PIA19
christin.hanstad.simonsson@botkyrka.se

Daniel Sandwall

Idrottslärare,
Mentor BFP18
daniel.sandwall@botkyrka.se

Emma Millerfelt

Lärare i övriga allmänna ämnen,
Mentor BFP18
emma-maria.millerfelt@botkyrka.se

Emamemo Emiezi Agba

Elevassistent
emamemo.agba@botkyrka.se

Joakim Månsson

Lärare i fordon på Yrkesintr. Fordon- och transportprogram,
Mentor SS19, Speed Shop
joakim.mansson@botkyrka.se

John Pettersson

Programansvarig Bygg och Anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
john.pettersson@botkyrka.se

Khalid Iham

Lärare i Matematik,
Mentor SPR19
khalid.iham1@botkyrka.se

Kaido Kross

Programansvarig Yrkesintr. Fordon- och transportprogram,
Mentor SS19, Speed Shop
kaido.kross@botkyrka.se

Liv Lindman

Programansvarig Barn och fritidsprogrammet,
Mentor BFP19
liv.lindman@botkyrka.se

Marie Sterling

Lärare i övriga allmänna ämnen,
Mentor BFP19
marie.sterling@botkyrka.se

Mikaela Brännström

Studie- och yrkesvägledare
mikaela.brannstrom@botkyrka.se

Nesim Kalmelid

Lärare i övriga allmänna ämnen,
Mentor BFF19
nesim.kalmelid@botkyrka.se

Oliver Asaph

Lärare i Matematik,
Mentor BFF18
oliver.asaph@botkyrka.se

Olle Nyrén

Lärare i övriga allmänna ämnen,
Mentor BFF19
olle.nyren@botkyrka.se

Rickard Söderberg

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
rickard.soderberg@botkyrka.se

Rose Diekstra

Skolsköterska/Kurator
rose.diekstra@botkyrka.se

Rosemarie Kassman Krishnaswamy

Biträdande Rektor
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se

Samira Haddad

Skoladministratör
samira.haddad@botkyrka.se

Sara Dahlqvist

Förstelärare för Barn och Fritidsprogrammet,
Mentor BFP18
sara.dahlqvist@botkyrka.se

Ulf Persson

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet,
Mentor för samtliga byggklasser
ulf.persson@botkyrka.se


Skriv ut
Senast uppdaterad: 3 oktober 2019
Sidan publicerad av: Kaido Kross