Personal

Amnuai Niljan

Skolmåltidsbiträde
amnuai.niljan@botkyrka.se

Anette Dahlqvist

Studie- och yrkesvägledare
anette.dahlqvist@botkyrka.se

Anna Dahlgren

Allmänna ämnen
Mentor BFF19
anna.dahlgren@botkyrka.se

Christin Hanstad Simonsson

Specialpedagog
Mentor PIA21
christin.hanstad.simonsson@botkyrka.se

Daniel Sandwall

Idrottslärare
daniel.sandwall@botkyrka.se

Emma-Maria Millerfelt

Lärare i övriga allmänna ämnen
Mentor BFP19
emma-maria.millerfelt@botkyrka.se

Frida Lindqvist

Lärare på barn-och fritidprogrammet
Mentor BFP21
frida.lindqvist@botkyrka.se

Ida Söderquist

Skolsköterska och kurator
ida.soderquist@botkyrka.se

Jan Sundberg

Lärare byggprogrammet
Mentor BA19
jan.sundberg@botkyrka.se

John Pettersson
Programansvarig bygg- och anläggningsprogrammet
Mentor för samtliga byggklasser
john.pettersson@botkyrka.se

Khalid Iham

Lärare i matematik
Mentor IM
khalid.iham1@botkyrka.se

Kristofer Måhl

Lärare i engelska, samhällskunskap
Mentor BF21
kristofer.mahl@botkyrka.se

Liv Lindman

Programansvarig barn- och fritidsprogrammet
Mentor BFF20
liv.lindman@botkyrka.se

Lucy Seven

Lärare i svenska och so-ämnen på IM
Mentor IM
lucy.seven@botkyrka.se

Marie Sterling

Lärare i svenska, historia och religionskunskap
Mentor BFP20
marie.sterling@botkyrka.se

Marika Bergengen

Lärare i svenska och engelska
marika.bergengren@botkyrka.se

Nadia Alami

Lärare på barn-och fritidsprogrammet
Mentor BFP20
nadia.alami@botkyrka.se

Patrik Belina

Lärare i matematik
Mentor BFF20
patrik.belina@botkyrka.se

Rickard Söderberg

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet
Mentor för samtliga byggklasser
rickard.soderberg@botkyrka.se

Robin Behring

Lärarassistent på yrkesintroduktion Speedshop
robin.behring@botkyrka.se

Ronie Tjärnsved

Lärare på yrkesintroduktion Speedshop
ronie.tjarnsved@botkyrka.se

Rosemarie Kassman Krishnaswamy

Biträdande rektor
rosemarie.kassman.krishnaswamy@botkyrka.se

Samira Haddad

Skoladministratör
samira.haddad1@botkyrka.se

Ulf Persson

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet
Mentor för samtliga byggklasser
ulf.persson@botkyrka.se

Åsa Hedman

Tillförordnad rektor
asa.hedman@botkyrka.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 26 april 2022
Sidan publicerad av: Botkyrka Redaktör 1